Pracownik budowlany – budowlaniec (specjalność ścianki G-K)

REF 1/08/2017
Polska, Katowice

Wymagania:

od idealnego kandydata na stanowisko pracownika budowlanego oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • prawa jazdy kat. B - bezwzględnie
  • wysokiej kultury osobistej
  • odpowiedzialności i zaangażowania

Zakres obowiązków:

samodzielne wykonywanie prac ogólnobudowlanych, wykończeniowych:

  • ścianki G-K
  • gładzie
  • tynki
  • malowanie
  • osadzanie ościeżnic, drzwi
  • płytkowanie itp.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ubranie robocze
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń
  • umowa o pracę
  • dobra lokalizacja – możliwość dojazdu komunikacją miejską

Aplikuj – sekretariat@archinstal.com.pl 32/256-60-52 (07:00 – 15:00)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.