Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PDF
Drukuj
Email
Wpisany przez Administrator
środa, 29 kwietnia 2015 12:02

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznychChcielibyśmy zaproponować Państwu podjęcie współpracy z naszą firmą w zakresie prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych NN, czyli niskiego napięcia do 4000A. Oferujemy projektowanie, prefabrykację oraz montaż rozdzielnic takich jak:

  • Rozdzielnice główne i pomocnicze,
  • Rozdzielnice sterownicze,
  • Skrzynki sterowania,
  • Tablice licznikowe mieszkaniowe,
  • Rozdzielnice warsztatowo – budowlane,
  • Złącza kablowo – pomiarowe.

 

Remonty i modernizacje

remonty i modernizacjeOprócz tego z naszej strony mogą Państwo liczyć na przeprowadzenie należytych remontów i modernizacji już istniejących rozdzielnic, a także na wymianę tablic licznikowych i bezpiecznikowych. Do montażu i prefabrykacji rozdzielnic stosujemy materiały wyłącznie renomowanych producentów: LEGRAND, HAGER, MOELLER, SCHRAK, SIEMENS, SCHNEIDER.

 

 

 

Indywidualne rozwiązania

indywidualne rozwiązaniaWykonujemy rozdzielnice według indywidualnych rozwiązań dopasowanych do każdego klienta na podstawie dostarczonej dokumentacji oraz obopólnych ustaleń. Nasza działalność opiera się na wykwalifikowanej kadrze posiadającej odpowiednie uprawnienia poparte wieloletnim doświadczeniem w obszarze prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych.

Wysoka jakość

wysoka jakość usługProdukowane przez nas urządzenia charakteryzują się wysokim poziomem technicznym, estetyką wykonania, funkcjonalnością ułożenia aparatury i bezpieczeństwem dla obsługi. Powstałe sprzęty są świetnie zaadaptowane do pracy w różnych warunkach środowiska, w których znaczącą rolę odgrywają czynniki takie jak temperatura lub wilgotność powietrza. Nasze rozdzielnice spełniają  szereg wymagań określonych obowiązującymi przepisami oraz atestami Instytutu Elektrotechniki i Instytutu Energetyki, co pozwala na ich kompleksowe użytkowanie. Na wszystkie nasze produkty wydajemy także stosowne deklaracje, certyfikaty i pełną dokumentacja powykonawczą.
Usługi na najwyższym poziomie

arch instalZaplecze personalne i techniczne pozwala nam na realizowanie małych, jak i dużych inwestycji. Współpracujemy z najlepszymi hurtowniami i producentami osprzętu i urządzeń elektrycznych, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Wszystkie wyroby pochodzące z firmy ARCH INSTAL charakteryzują się niezrównaną jakością i objęte są 24 – miesięczną gwarancją. Rozdzielnice dostarczamy pod wskazany adres najszybciej, jak to możliwe.

Żywimy głęboką nadzieję, że ta oferta okaże się dla Państwa interesująca. Kierujemy ją zarówno do klientów końcowych, jak i firm jedynie pośredniczących w sprzedaży. Chętnie prześlemy Państwu szczegółowe warunki współpracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Rafał Kadzimierz
tel.: +48 604 261 624
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony ( czwartek, 30 kwietnia 2015 08:38 )